בחירת המערכת

איך לבחור מזגן 2023 – מדריך מקיף

לשתף עם חברים

איך לבחור מזגן ב2023

בהכנתך לבחירת מזגן יש מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון:

 1. גודל החלל: קודם כל, יש לקחת בחשבון את גודל החלל שבו תוכנן להתקין את המזגן. עליך לוודא שהסוג והגודל של המזגן מתאימים לגודל החדר בצורה תקינה כדי להבטיח ביצועים אופטימליים.

 2. יעילות אנרגטית: עליך לבחון את תוויות היעילות האנרגטית של המזגן כדי להבטיח שהוא יצרף לך תפוקה טובה עם צריכת חשמל נמוכה. עיצובים בעלי תקן ENERGY STAR מראים על יעילות אנרגטית מובטחת.

 3. סוג המזגן: ישנם מזגנים שמשתמשים במים כדי לקרור את האוויר במקום צורך בגז רגיל או מתקדם יותר כמו טכנולוגיית Inverter. בדוק את האפשרויות והתכונות של המזגן ובחר את הסוג המתאים לצרכים שלך.

 4. שליטה ותכונות נוספות: בדוק את התכונות הנוספות של המזגן, כמו שליטה חכמה באמצעות אפליקציה או שלט רחוק, תכונות חימום וטיפוח, סינון אוויר, רגולציה אוטומטית של זרימת האוויר ועוד. ודא שהתכונות הנוספות תואמות לצרכים שלך.

 5. חורף וקיץ: אם אתה מחפש מזגן שיספק קירור בקיץ וחימום בחורף, יש לוודא שהמזגן מציע תכונות חימום וטיפוח אוויר כדי להבטיח שאתה תהיה מאושר עם הביצועים שלו לאורך כל השנה.

 6. תקציב: התחשב בתקציב שלך ובמחיר המזגן. יש לקחת בחשבון שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לתכונות ולמותג של המזגן.

 7. התקנה ותחזוקה: עליך לקחת בחשבון את דרגת הקושי של התקנת המזגן ותחזוקתו. בדוק אם התקנה דורשת מקצוענים מיומנים וכמה פעמים בשנה יש צורך בתחזוקה וניקוי.

בסופו של דבר, עליך לשקול את התכונות השונות ולבחון את הצרכים שלך בחלל המקום כדי לבחור את המזגן המתאים ביותר. יש לשקול גם את דירוגים, ביקורות והמלצות משתמשים על מזגנים ספציפיים כדי לקבל מידע נוסף לקראת הבחירה.

מזגן עד 1500 ש"ח


מזגן עד 2000 ש"ח


מזגן עד 3000 ש"ח


מזגן עד 4000 ש"ח


מזגן עד 5000 ש"ח


מזגן עילי או מרכזי?

בהבחנה בין מזגן עילי למזגן מרכזי, יש לקחת בחשבון את הצרכים והמגבלות שלך. הנה כמה נושאים לשקול:

מזגן עילי:

 • גמישות מיקום: מזגן עילי מותקן בחלל הפנימי של החדר וניתן להתקנה במקומות שונים כמו קירות או חלק התקרה. זה יכול להיות מועיל אם יש צורך בקירור ממוקד לאזור מסוים בחדר ואין אפשרות להתקין מערכת מרכזית.

 • חימום מקומי: מזגן עילי יכול לספק חימום מקומי לחלק ספציפי בחדר במידה ויש צורך בכך. זה יכול להיות שימושי במיוחד בחורף כשהחימום מרכזי לא נדרש בכל החדרים.

 • תחזוקה פשוטה: מזגן עילי יכול להיות פשוט יותר לתחזוקה מאשר מערכת מרכזית. אם יש תקלה או צורך בניקוי, ניתן להתמודד עם זה בצורה יחסית פשוטה.

מזגן מרכזי:

 • קירור מרוכז: מזגן מרכזי מתאים לקירור גורף של כל החללים בבית או במבנה. הוא מותקן בתקרה או במקום נגיש במרכז המבנה ויכול לספק קירור אחיד ומתפשר לכל החדרים במקביל.

 • אסתטיקה: בעיתונות נותנים דגש גדול להסתיר את המזגן ולקבל מראה חלק ומודרני. רוב המזגנים המרכזיים מותקנים בתקרה ואינם גורמים לצורך בחלקי תקרה נוספים או לקירות נראים בצורה לא אסתטית.

 • שליטה מרכזית: עם מזגן מרכזי, ניתן לשלוט בטמפרטורה ובתפוקת הקירור של כל החדרים באופן מרוכז. זה יכול לספק נוחות ושליטה מלאה בקירור בכל חלל.

לכאורה, מזגן מרכזי יכול להיות פתרון מתקדם יותר ויתרון במקרים שבהם יש צורך בקירור מרוכז ובשליטה מרכזית. מזגן עילי, בעבודתו בצורה יעילה ואם התקנת הקירור בחלק הנכון תוכל לתת פתרון מקומי וגמיש במקרים בהם זה נדרש. כמובן, יש לשקול את התקציב והמגבלות האחרות שלך בעת בחירת המערכת המתאימה לך.

מזגן מעל 5000 ש"ח


 • מוצר
 • מאפיינים
 • תמונות

Arctic Air Pure Chill 2.0 Evaporative Air Cooler by Ontel - Powerful,...

עדכון אחרון היה ב: אפריל 19, 2024 3:37 pm
 • מוצר
 • מאפיינים
 • תמונות

Portable Air Conditioners, Evaporative USB Personal Air Cooler, 4 in 1 Mini...

& משלוח חינם
עדכון אחרון היה ב: אפריל 19, 2024 3:37 pm

איך לבחור מזגן? טיפים שכדאי להכיר - פורטל מיזוגי

אם החלטתם לרכוש מזגן חדש, צפו בסרטו וקבלו טיפים מעולים שיעזרו לכם לבחור את המזגן הבא שלכם. למידע נוסף על בחירת מזגן, בקרו בפורטל ...

לפני התקנת מזגן - איך לבחור מזגן

לפני התקנת מזגן, חשוב לבחון את כל האופציות העומדות בפנינו. בשוק קיימים כמה סוגי מזגנים כמו למשל מזגני אינוורטר, מזגנים עיליים בעלי תפוקה של ...

איך בוחרים מזגן לחדר שינה? טכנאי מזגנים מסביר

כשבוחרים מזגן לחדר שינה יש כמה דברים שממש חשוב להקפיד עליהם. טכנאי מזגנים מסביר ונותן טיפים שלא כדאי לפספס! לטכנאי מזגנים מומלצים: ...

מזגן עילי בכל חדר או מיני מרכזי: מה יותר משתלם?

לתחקיר המלא: http://bit.ly/2y8Q1Qu מזגנים עיליים: http://bit.ly/2YhqTkZ מיני מרכזי: http://bit.ly/2SALSOP הרשמו לערוץ הטלגרם שלנו: ...

איך לבחור מזגן - אורלי וגיא

נשמח לשמוע את מחשבותיך

   השאר תגובה

   Giftim
   Logo