בחירת המערכת

איך לבחור מכונת כביסה 2023 – מדריך

לשתף עם חברים

איך לבחור מכונת כביסה ב2023

חירת מכונת כביסה יכולה להיות משימה אתגרית, מאחר וקיימים כל כך הרבה דגמים ותכונות לבחירה. הנה מספר צעדים שיכולים לעזור לך לבחור את המכונת כביסה המתאימה ביותר:

 1. נפח: כדי לבחור מכונת כביסה מתאימה, יש לקחת בחשבון את נפח הכביסה שתרצה לכבוס. ישנם מכונות כביסה בנפחים שונים, מהנפח הקטן של 5-6 קילוגרמים ועד הנפח הגדול של 10-12 קילוגרמים. בחר מכונת כביסה שתספק את הנפח הרצוי עבורך ולא תהיה גדולה מדי לשטח הכביסה שלך.

 2. סוג ותכונות כביסה: ישנם מספר סוגים שונים של מכונות כביסה, כולל מכונות ספינינג, מכונות קדחת ומכונות מתקדמות עם תכונות נוספות כמו יכולת כביסה בטמפרטורה נמוכה, תכניות ייבוש וכו'. כדאי לבחון איזה סוג ותכונות של מכונת כביסה מתאימים לך ולצרכיך היומיים.

 3. יעילות אנרגטית: בחר מכונת כביסה שמצוינת ביעילות אנרגטית על מנת לחסוך בצריכת החשמל ולהיות ידידותית יותר לסביבה. חפש את תוויות היעילות האנרגטית כמו "Energy Star" על המכונה.

 4. תכונות נוספות: ישנן מכונות כביסה עם תכונות נוספות כמו תכניות מיוחדות לסוגי בדים שונים, תכניות קיצוץ זמן, תכונת השהייה, תכניות אוטומטיות ועוד. בחר מכונת כביסה שתספק את התכונות שחשובות לך ולצרכיך היומיים.

 5. איכות ומותג: בחר מכונת כביסה ממותג מוכר ואמין שמציע איכות גבוהה ושירות לקוחות טוב. יתרונות הכינוי, חוות הדעת והמלצות ממשתמשים קודמים יכולות לספק לך מידע נוסף על איכות המכונה והמותג.

 6. תקציב: הקצה תקציב מראש לקניית מכונת הכביסה. מחירי מכונות הכביסה יכולים להיות מגוונים, ועליך למצוא את השלב הנכון בין התכונות והמפרט הטכני למחיר שאתה מוכן לשלם.

באמצעות התבוננות מוקדמת והשקפת עין רחבה, תוכל למצוא את מכונת הכביסה המתאימה ביותר לך ולצרכיך היומיים. זכור שכל אדם ותפיסתו האישית לגבי מכונות הכביסה, ואתה צריך לבחון אילו גורמים ותכונות חשובים ביותר עבורך.

מכונת כביסה עד 2000 ש"ח


מכונת כביסה עד 3000 ש"ח


מכונת כביסה עד 4000 ש"ח


הטיפים של זאפ - איך לקנות מכונת כביסה

מדריך קנייה מכונות כביסה - שקם אלקטריק

כל הטיפים שאתם צריכים בשביל למצוא את מכונת הכביסה הנכונה עבורכם 🙂

האם לתקן או לקנות מכונת כביסה חדשה

האם לתקן או לקנות מכונת כביסה חדשה שירות למוצרי חשמל ביתיים: מכונות כביסה, מייבשים, ותנורי אפיה. אזורי שירות: מודיעין והסביבה, רחובות, ...

רוכשים מכונת כביסה? מה צריך לשאול את המוכר?

המומחים של סוגרים הכל לדירה מייעצים לכם מה כדאי לשאול את המוכר כשבאים ...

נשמח לשמוע את מחשבותיך

   השאר תגובה

   Giftim
   Logo