תנאי שימוש

המשך השימוש באתר giftim.co.il (להלן: האתר) מעיד על הסכמתכם לתנאים המפורטים להלן.

האתר  giftim.co.il הינו אתר קטלוג וסקירות מוצרים 

giftim.co.il איננה חנות, אלא קטלוג מוצרים, כלומר האתר אינו מוכר מוצרים ואביזרים, אלא רק מפרסם אותם. אתר giftim.co.il לא ישא בתוצאות בכל קשר של קניית מוצרים/ביטול הזמנת מוצרים. האחריות תקפה על חנות אונליין  ממנה רכשתם בלבד.  כל המידע המופיע באתר אודות המוצרים: תוכן המילולי, תמונות, סרטונים,  מחירים וכו’ מסתמך על מידע שנמסר לאתר על ידי חנויות אינטרנט ובאחראיותם בלבד.  האתר איננו נושא באחריות לכך שמידע זה הוא מידע מלא, מהימן, עדכני או אמין.

סקירות מוצרים 

הסקירות הן של גולשי האתר,  אין הנהלת האתר אחראית לתוכן שלהן.

מחירים של המוצרים

מחירי המוצרים נקבעים על ידי חנות האינטרנט שבה נרכש המוצר. האתר giftim.co.il אינו מוסיף עמלות או כל תוספת אחרת למחיר המוצר.

שרות לקוחות

למרות שהאתר הוא רק קטלוג מוצרים, נשמח לעמוד לרשותכם בכל בעיה שמתעוררת לכם. אנא השאירו את הודעתכם בקישור הבא וניצור איתכם קשר במהירות האפשרית. טופס יצירת קשר

גילוי נאות:

האתר מקבל עמלת מכירה על המוצרים שנמכרו דרך חנות האינטרנט שאליה אנו מקשרים את המוצרים. וזאת באישור והסכמת – (האתר מאפשר לרוכשי מוצרים ו/או בעלי אתרים ו/או צדדים שלישיים לשתף מוצרים להם מנוהלת מכירת מוצרים באתר ברשתות חברתיות ובאתרים שונים (להלן: “הפצה” ו”מפיץ” בהתאמה).

כל המידע המופיע באתר מהווה המלצה בלבד. כל מידע בנוגע למוצרים השונים כגון גודל, מחיר, פרמטרים של מכשירי חשמל וגדז'טים וכד’ המופיע באתר, אינו מהווה מידע רשמי ויש לבדוק את כל הפרטים ישירות מול הגורם ממנו הזמנתם את המוצר.

מערכת giftim.co.il אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

המשך גלישה מהנה.

Giftim
Logo